Garanti Şartları

Sitemizde bulunan ürünlerin resimleri sadece temsilidir ve ürününlerin boyutları hakkında intiba oluşması maksadıyla konmuştur. Bu sebepten dolayı satış resmi ile gönderilen ürün aynı olmayabilir.
Sattığımız ürünler içerisinde Elektronik malzemelerler harici olan elektronik kitler , test ve ölçüm cihazları , adaptörler üretici firmaların kullanım bilgilerine uyulduğu halde sorun yaratması halinde yenisi ile değiştirilir. 

     İlk 10 gün içinde arızalanan ürünlerin kargo ücretleri çalıştığımız kargo firmaları ile gönderilmeleri durumunda tarafımızdan karşılanır. 
Ambajından arızalı çıkan yeni aldığınız ürünler "arızalı yeni ürünler" sınıfına girer. 

     Bu tip ürünleri, orijinal ambalajında ve bütün aksesuarları ile birlikte, "aldığınız gibi olmak kaydı" iledoğrudan Bize göndermeniz gerekir. Orijinal ambalajında etiket, bant, yazı vb. olmamalıdır .


          Tarafımıza ulaşan ürünler işlemin süresi, değişim ise tedarikçi fimanın  stoklarına bağlı olarak, iade ise yetkili servisin vereceği rapora bağlı olarak, onarım ise yine yetkili servisin onarım süresine bağlı olarak değişmektedir. Firmamız sizi mağdur etmemek için tedarikçiler ve yetkili servislere gerekli yaptırımı uygulayarak en kısa sürede işleminizi sonuçlandırmaya çalışacaktır. 
Havale ile verilen siparişlerde ödemenin 10 gün içerisinde yapılmaması halinde sipariş iptal edilir.

Scroll